SNUBNÍ PRSTENY | WEB DIAMONDS - elegantní snubní prsteny - kvalitní snubní prsteny značky RETOFY

Investiční diamanty RETOFY DIAMOND´S

Investiční diamanty

Investiční diamanty jednoznačně patří mezi stále poptávané cenné komodity, které neztrácejí svou hodnotu. V porovnání s ostatními typy investic přinášejí velmi zajímavé zhodnocení, a to i v období krizí a nestability trhů. V praxi se jedná o využívání dlouhodobého a svým způsobem diskrétního uložení finančních prostředků.

Nicméně je třeba konstatovat, že hodnota stoupá pouze u opravdu kvalitních diamantů, a tato jako taková, skutečně pak nepodléhá ekonomickým, inflačním ani politickým vlivům. Tedy ne všechny drahé kameny a diamanty lze považovat za ryze investiční. Obecně diamanty vhodné pro budoucí zhodnocení by měly splňovat následující základní kritéria, mezi odborníky se hovoří o tzv. 4C: CUT –brus, COLOR-barva, CARAT-váha a CLARITY-Čistota.

Ovšem mezi další hodnotící kritéria patří rovněž i tzv. optické vlastnosti diamantů: BRILLANCE - brilance, SPARKL – jiskření a FIRE – oheň. Tyto se hodnotí za pomocí speciálního stojanového optického přístroje Viewer. Měli bychom se při koupi investičních diamantů také soustředit na čistotu stupně kvality VS a výše, barvu stupně kvality G a výše, a již zmíněné optické vlastnosti v pozicích HIGH a VERY HIGH.

To je právě typické například pro diamanty broušené specifickým brusem RETO CUT, kde diamanty s briliantový brusem mají v praxi vybroušeno celkem 89 facet oproti standartním 57. Takto broušené diamanty jsou mimo jiné hlavně typické svým jedinečným a vysoce oslnivým třpytem. Tyto jedinečné vlastnosti určují takto broušené diamanty nejen k fasování do šperků, ale rovněž právě k výhodným investicím zcela k jinému=vyššímu zhodnocení dané investice.

Za investiční diamanty lze již v praxi považovat kameny o hmotnosti od 0.50ct do 1.50ct, přičemž nejvíce populární a nejčastěji doporučovány jsou právě investiční diamanty o váze 1.00ct. Investiční variantou a součástí takovéhoto portfolia může být pak i několik kamenů o váze 0.50ct. Růsty cen investičních diamantů je dnes možno nalézt z různých zdrojů, ale výsledek je ten, že největšího růstu cen dosáhly kvalitní diamanty hmotnosti od 3.00ct.

Diamanty jsou vhodnou investicí pro každého, jelikož jsou stále jedny z nejbezpečnějších a nejstabilnějších investic. Tomuto napomáhají i naše obchodní modely, ve kterých se otevírají investice směrem dolů, tedy k investorům s částkami pod 100.000,-Kč, navíc je jasný fakt, že celý trh s diamanty tomuto trendu dnes velmi napomáhá. Obecně a běžné doporučení investic do diamantů, může být v rozmezí 5-10% finančního portfolia, ale jsou známy případy i 30% výše portfolia investorova majetku. Nemusí to být samozřejmě napořád, například jen na pár let, takto uložené peníze zajistí investorovi likviditu a dostatečnou hotovost bez rizika problému jako např. s bankou, měnou, akciemi apod.

Je třeba si také uvědomit, že investice do diamantů patří mezi středně až dlouhodobé investice, tedy 5 a více let z hlediska výrazného profitového zhodnocení pro investora. Jedná se prakticky o uložení daných finančních prostředků do stabilního aktiva. Diamanty tedy nejsou vhodné pro krátkodobé spekulativní investice. Při investování do diamantů, je potřeba brát zřetel rovněž tu skutečnost, že se s diamanty obchoduje v dolarech. Diamant je jedna z mála komodit, která dokázala v posledních letech pokles dolaru kompenzovat právě nárůstem své nominální hodnoty, takže jeho reálná hodnota pak zůstala téměř neměnná nebo i mírně a trvale rostla, a to někdy skutečně až o desítky procent ročně.

Proč investovat do diamantů RETOFY DIAMOND´S

  • Vytváříme pro Vás profesionální kompletní klientsky servis
  • Jistota dané investice s minimem možných rizik
  • Výhoda celosvětově koncentrované jednotné měny
  • Jistá mobilita, která u jiných investičních produktů neexistuje
  • Poměrem ceny a malé váhy lze diamantem přemístit značné množství peněžních prostředků kdekoliv investor potřebuje
  • Zcela svobodné nakládání se svými investicemi, jelikož obchod s diamanty není registrován
  • Briliantový brus RETO CUT = vyšší zhodnocení vložených finančních prostředků investorovi
  • Investiční portfolio jsem schopni vytvořit již od 0.25ct s briliantovým brusem RETO CUT

Jsme společností, která díky své dlouholeté tradici obchodování klenoty a diamanty je spojena prostřednictvím svých zahraničních obchodních partnerů také s burzovními trhy, certifikace investičních kamenů je pak samozřejmě s mezinárodní platností IGI. Rovněž pak jako jediní v České i Slovenské republice navíc vystavíme i mezinárodně platný certifikát GEMEX s optickými vlastnostmi diamantů RETOFY DIAMOND´S.

Nabízíme kvalitní snubní prsteny značky RETOFY. Jedinečnost snubních prstenů RETOFY tkví v perfektním zpracování tvaru, povrchu a zejména v dokonalém fasování kamenů. Proto tyto snubní prsteny vřele doporučujeme.
Copyright © 2010 SNUBNÍ PRSTENY | WEB DIAMONDS - elegantní snubní prsteny - kvalitní snubní prsteny značky RETOFY | Partneři
Nabízíme zajímavé snubní prsteny z různých materiálů. Kvalitní a originální zpracování snubních prstenů Reotfy.