SNUBNÍ PRSTENY | WEB DIAMONDS - elegantní snubní prsteny - kvalitní snubní prsteny značky RETOFY

Profil obchodní společnosti
RETOFY ROŽNOV spol.s.r.o

Firma RETOFY ROŽNOV spol.s.r.o. patří od roku 1994 mezi přední české společnosti v obchodování šperky a brilianty tuzemské i zahraniční výroby. Obchodní činnost firmy je dnes zaměřena na distribuci snubních prstenů značky RETOFY a briliantových šperků RETOFY DIAMOND´S.

Firma RETOFY sází na pohyb, dynamický vývoj a jistou originalitu což plně vyjadřuje svou jedinečnou exkluzivní kolekcí briliantových šperků RETOFY DIAMOND´S. Tato briliantová kolekce zahrnuje obvyklý sortiment prstenů, náušnic, přívěsů, náramků, náhrdelníků a to jak samostatně, tak i v setech.

Firma RETOFY zde spolupracuje v rámci mezinárodního a zahraničního obchodu s brilianty se světově známou společností patřící mezi největší světové výrobce a brusírny diamantů a briliantů. Tato společnost jejímž prostřednictvím jsme zastoupeni na mnoha diamantových burzách po celém světě (Antwerpy, Bombai, New York, Tel Aviv) patří mezi tzv. sighholders, tedy vyvolené firmy, které mají licenci a následné právo účastnit se nákupu diamantové suroviny v Londýně. Zatímco členů diamantových burz jsou řádově tisíce, držitelů sighholders jsou na světě pouze desítky což svědčí o výjimečném postavení ve světovém diamantovém průmyslu.

Rovněž je držitelem několika prestižních ocenění při prezentaci svých briliantovýcu šperků na světových výstavách za nejlépe zpracováný drahý kov a šperky. Vysokou preciznost a kvalitu zpracování šperků ocenil v roce 1997 i světový gigant řídící těžbu, zpracování a celosvětový briliantovo-diamantový obchod firma DE BEERS.

Briliantové šperky RETOFY DIAMOND´S jsou typické svým vysokým třpytem, jasným leskem a svítivostí briliantů včetně dokonalého komfortu při každodenním nošení. Firma RETOFY se snaží být stále krok před konkurencí a přináší prémiové produkty briliantových šperků.

Takovým produktem je tzv. RETO CUT 89, což je zcela unikátní, originální a světově patentovaná technologie nového brusu briliantů, která se vyznačuje skvělými optickými vlastnostmi, tedy brilancí, ohněm a jiskrou. Tento brus je světovou novinkou, má naprosto dokonalou symetrii 89 faset oproti standartně broušeným 57 fasetám. To vše umožňuje ještě větší i dynamičtější jiskření včetně tzv. světelných tanců a barvohry napříč celým takto vybroušeným briliantem.

Firma RETOFY má výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku od americké společnosti GEMEX – světovým lídrem v certifikaci optických vlastností vybroušených diamantů briliantovým brusem RETO CUT 89. Firma RETOFY je samozřejmě schopná dodat zákazníkovi i pouze samotné brilianty nebo diamanty jako investiční portfolio.

RETOFY má také přidělenu ochrannou známku i odpovědnostní puncovní značku RTR a její šperky tak nesporně splňují ty nejnáročnější kritéria českého a slovenského trhu, obchodních partnerů i každoroční očekávání novinek od širokého spektra zákazníků. Samozřejmou součástí služeb je kompletní profesionální klientský servis a řádná certifikace briliantových šperků včetně optických vlastností u prvotřídního briliantového brusu RETO CUT 89.

Nabízíme kvalitní snubní prsteny značky RETOFY. Jedinečnost snubních prstenů RETOFY tkví v perfektním zpracování tvaru, povrchu a zejména v dokonalém fasování kamenů. Proto tyto snubní prsteny vřele doporučujeme.
Copyright © 2010 SNUBNÍ PRSTENY | WEB DIAMONDS - elegantní snubní prsteny - kvalitní snubní prsteny značky RETOFY | Partneři
Nabízíme zajímavé snubní prsteny z různých materiálů. Kvalitní a originální zpracování snubních prstenů Reotfy.