SNUBNÍ PRSTENY | WEB DIAMONDS - elegantní snubní prsteny - kvalitní snubní prsteny značky RETOFY

Dámské kabelky - vyberte tu nej

Dá se říci, že až na tzv. baťůžkářky, se dámská kabelka stala nepostradatelným doplňkem každé ženy. Můžete pořídit dámské kabelky v různých cenových kategoriích. Přestože se často levné verze zdají dostačující, brzy poznáte, že se vám investice do takové kabelky vlastně nevyplatila. Byla sice za pár korun, ale ve finále se po chvilce zničila a vy si musíte koupit další. Co byste také čekala od kabelky, která stála např. dvě stovky. Zatímco když si pořídíte dražší model, který bude kvalitnější, vydrží vám taková kabelka dlouho. Samozřejmě, že i kvalitní kabelku lze sehnat za nízkou cenu, jen je potřeba vybírat pečlivě.

Vybrali jsme pro vás pár opravdu zajímavých kousků, které není radno podceňovat. Jsou praktické, elegantní a stanou se ozdobou každé z vás.

TOP výběr

  • 1. Prvním modelem, který nás zaujal, je dámská kabelka s pevnými uchy. Patří do kategorie velkých kabelek a prostor nabízí opravdu dostatečný. Je rozdělena na tři části, takže se vám do ní vejde hodně věcí. Ostatně ne nadarmo se říká, že do správné kabelky se musí vejít i nákup, včetně bochníku chleba. Kabelka má tmavý odstín, takže je vhodná k pěkné sukni nebo džínsům. Může se nosit v ruce, případně na předloktí. Samozřejmostí je i popruh, aby se dala vzít přes rameno.
  • 2. S přihlédnutím k aktuálnímu počasí jsme zabloudili i na plážové tašky a vybrali stylovou a velmi elegantní Kabelku Roxy. Hned na první pohled zaujme černou barvou podkladu, který je ozdoben barevným květinovým vzorem. Není zbytečně přezdobená, naopak vás potěší svou jednoduchostí. Zapíná se na suchý zip a nemá žádnou podšívku. Zvláštností jsou držadla imitující provaz, která dodají tažce na ležérnosti, takže máte dokonalý model na koupaliště nebo pláž.
  • 3. Za pozornost jistě stojí i dámská kožená kabelka v hnědém provedení, která je kombinací broušené kůže s hladkou. Největší předností jsou v tomto případě velmi dlouhá ucha, umožňující naprosto bezproblémové a pohodlné nošení na ramenou. Celý prostor kabelky uzavírá zip. Uvnitř najdete mini taštičku, vhodnou na drobnosti, připevněnou jako kapsičku. Když si ke kabelce vezmete tenisky, lodičky nebo balerínky, budete za hvězdu.
  • 4. Elegance spojená s luxusem na vás dýchne při zakoupení kožené kabelky s kapsou v krásném krémovém odstínu. Nadčasovost dodal perfektní střih, díky kterému je tato dámská kabelka ideální nejen do práce, ale i na volný čas. Opět jde o spojení hladké a broušené kůže, jež byla použita i na dvě ucha, která kabelku doplňují. Umožňují vzít kabelku do ruky i na rameno. Uzavíráním je zip a vpředu je šikovná přední kapsa na různé drobnosti.

V poslední době si velkou oblibu získaly tzv. Crossbody kabelky, jejichž nošení je nejen pohodlné, ale velmi praktické. Díky nastavitelnému popruhu, jehož délku si zvolíte podle potřeby, budete mít zcela volné ruce, takže můžete bez problémů nést ještě něco dalšího. Jeden takový kousek nás zaujal v šedém provedení. Kromě hlavního prostoru, je uvnitř ještě malá kapsička, třeba na drobné, rtěnku a podobně. Tyto kabelky jsou dokonalým doplňkem k teniskám nebo balerínkám.

Zpět

Nabízíme kvalitní snubní prsteny značky RETOFY. Jedinečnost snubních prstenů RETOFY tkví v perfektním zpracování tvaru, povrchu a zejména v dokonalém fasování kamenů. Proto tyto snubní prsteny vřele doporučujeme.
Copyright © 2010 SNUBNÍ PRSTENY | WEB DIAMONDS - elegantní snubní prsteny - kvalitní snubní prsteny značky RETOFY | Partneři
Nabízíme zajímavé snubní prsteny z různých materiálů. Kvalitní a originální zpracování snubních prstenů Reotfy.