SNUBNÍ PRSTENY | WEB DIAMONDS - elegantní snubní prsteny - kvalitní snubní prsteny značky RETOFY

Kamenné umyvadlo – luxusní koupelnový doplněk

Nový trend – lidé preferují výrobky z přírodních materiálů. Trendy koupelny, jsou koupelny, kde dominují přírodní prvky. Hrají prim kamenné umyvadla, které se vyrábějí ze žuly, mramoru, pískovce, vápence atd. Ručně vyrobené umyvadlo je originál, který se již nebude opakovat. Jak vybrat velikost? Každé umyvadlo musí pěkně zapadnout do koupelny, aby bylo funkční a nezabíralo příliš mnoho prostoru. Je nutné vzít v úvahu požadavky každého z nás, výrobci nabízejí velmi odlišné typy, jak z hlediska tvaru, tak velikosti. Za standard je považována velikost 50-60 cm dlouhé a 40 cm široké: z hlediska ergonomie a funkčnosti jde o zlatou střední cestu. Ale moderní trh nabízí i větší verze, a kompaktnější mini-umyvadla určená pro nejmenší koupelny. Před výběrem a nákupem je důležité pečlivě změřit prostor, aby vám nové umyvadlo nezpůsobilo problémy.

Přínosné informace jak pečovat o kamenné umyvadlo.

Elegantní umyvadla z přírodního kamene

Umyvadlo může být instalováno v koupelně zcela jinak, a stejný plášť může být použit několika různými způsoby. Hlavními druhy jsou dnes: konzolové dřezy připevněné ke stěně. Pod dřezem je spousta volného prostoru, který lze použít k uložení koše či skříňky nebo je prostě ponechána volnost, aby se opticky zvětšil prostor v koupelně. Typ Shell tulipány používají speciální podstavec, jednoduché a zároveň efektivní. Ovšem příliš úzký podstavec není ideální, protože vám může ztížit přístup k nutným opravám. Toto kamenné umyvadlo bývá postavené ve skříni nebo má podstavec, estetické a praktické řešení. Velkou popularitu mají umyvadla z přírodního kamene, které jen postavíte na nějaký pultík. Umyvadla se instalují i nad pračku, což je praktické a vhodné do malých koupelen.

Kamenné umyvadlo za rozumné ceny na t-zbozi.cz

Máte o kamenné umyvadlo zájem? Preferujete přírodní kameny? Pak není důvod váhat s objednávkou. Luxusní výběr umyvadel nabízí špičkový internetový obchod t-zbozi.cz. Ceny jsou skvělé, do dvou dnů máte svou objednávku doma!

Více o kamenných umyvadlech se dovíte zde!

Zpět

Nabízíme kvalitní snubní prsteny značky RETOFY. Jedinečnost snubních prstenů RETOFY tkví v perfektním zpracování tvaru, povrchu a zejména v dokonalém fasování kamenů. Proto tyto snubní prsteny vřele doporučujeme.
Copyright © 2010 SNUBNÍ PRSTENY | WEB DIAMONDS - elegantní snubní prsteny - kvalitní snubní prsteny značky RETOFY | Partneři
Nabízíme zajímavé snubní prsteny z různých materiálů. Kvalitní a originální zpracování snubních prstenů Reotfy.