SNUBNÍ PRSTENY | WEB DIAMONDS - elegantní snubní prsteny - kvalitní snubní prsteny značky RETOFY

Sestavte si svatební oznámení podle Vašich představ

Plánujete svatbu? Nevíte, jaký motiv na svatební oznámení zvolit? Nezoufejte, sestavte si svatební oznámení na míru a dle Vašich představ. Kyoprint.cz nabízí zákazníkům sestavení svatebního oznámení v online objednávce, kde si jednoduše vyberete nebo navrhnete grafický vzhled svatebního oznámení, dále vyberete písmo, barvu a zvolíte text, který bude otištěn. Je připraven velký výběr z nejrůznějších vzhledů svatebních oznámení.
Vybrat si můžete samozřejmě svatební oznámení z několika katalogů a tím tak stylově oznámit blízkým, přátelům a svatebčanům tuto radostnou událost. U kyoprint.cz si vybere každý, záleží, zda se jen rozhodne dát přednost ceně, kvalitě nebo rychlosti tisku. Každý si zkrátka přijde na své. V katalogu lze vybírat z více jak 1000 druhů svatebních oznámení, které je možné dodat do 24 hodin včetně dopisních obálek, které jsou zahrnuty v ceně. Možností je zaslání vybraného vzorku svatebního oznámení zdarma.
Svatební oznámení jsou vyráběna různými tradičními i netradičními tiskovými metodami, mezi které patří slepotisk, ražba, digitální výsek, výsek nebo termografický tisk. Oznámení je možné si nechat vytisknout více jak na 50 druhů papíru. U firmy Kyoprint.cz tak získáte kvalitní a moderní svatební oznámení.

Zpět

Nabízíme kvalitní snubní prsteny značky RETOFY. Jedinečnost snubních prstenů RETOFY tkví v perfektním zpracování tvaru, povrchu a zejména v dokonalém fasování kamenů. Proto tyto snubní prsteny vřele doporučujeme.
Copyright © 2010 SNUBNÍ PRSTENY | WEB DIAMONDS - elegantní snubní prsteny - kvalitní snubní prsteny značky RETOFY | Partneři
Nabízíme zajímavé snubní prsteny z různých materiálů. Kvalitní a originální zpracování snubních prstenů Reotfy.