SNUBNÍ PRSTENY | WEB DIAMONDS - elegantní snubní prsteny - kvalitní snubní prsteny značky RETOFY

Špičkové německé diamantové kotouče - sibera-kotouce.cz

Máte ve svém hledáčku diamantové kotouče? A co určuje kvalitu diamantového kotouče? Matrice / pojivo (směs ve kterém jsou diamantové zrna zalisované), tvar segmentu a způsob uchycení segmentu ke kotouči. Než si kotouč objednáte, musíte mít jasno, zda půjde o mokrý nebo suchý řez. Úkolem matrice je odvod tepla a nařezaného. Nástroje na suchý řez vyžadují vyšší otáčky, aby se stačily ochlazovat. Další podmínka výběru - fyzikální vlastnosti řezaného materiálu. Třetí podmínka - povaha materiálu. Jde o tvrdý nebo křehký materiál? Existují i abrazivní materiály – pískovec a strukturované materiály - terrazzo, vymývaný beton, fíbr, glazovaný GRES- složený ze dvou materiálů (gress a sklovina). Poslední podmínka - řezání s diamantovým kotoučem vyžaduje: chlazení, trpělivost a jemnocit.

Německé diamantové kotouče Atlas a Kern za super ceny

Sháníte kvalitní diamantové kotouče? Německou kvalitu nabízejí ve specializovaném internetovém obchodě sibera-kotouce.cz. Zde se zaměřili na léty prověřenou a osvědčenou kvalitu, můžete si zde objednat diamantové kotouče značky Atlas a Kern ve všech velikostech (115 mm, 125, 150, 180, 200, 230, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600, 700, 800mm). A pokud budete mít zájem, tak vám prodejce upínání (upínací otvor) upraví na míru. Ano, v hobby marketu nabízejí tyto výrobky za 50 Kč, ale počítejte s tím, že po jednom použití si budete muset pořídit další kotouč. Navíc se lámou a odletují z nich kousky, což ohrožuje vaše zdraví.

Diamantové kotouče! Co určuje kvalitu řezu?

Tvar segmentu a způsob uchycení. Příkladně celoobvodový kotouč má kvalitní řez a nízké vibrace. Segmentový kotouč má díky lepšímu chlazení a odvodu řezaného materiálu, podstatně vyšší produktivitu, ale klesá kvalita řezu. Turbo - žlábkovaný celoobvodový diamantový kotouč představuje snahu o zvýšení řezné rychlosti a kvalitě řezu.

Více o diamantových kotoučích – zde!

Zpět

Nabízíme kvalitní snubní prsteny značky RETOFY. Jedinečnost snubních prstenů RETOFY tkví v perfektním zpracování tvaru, povrchu a zejména v dokonalém fasování kamenů. Proto tyto snubní prsteny vřele doporučujeme.
Copyright © 2010 SNUBNÍ PRSTENY | WEB DIAMONDS - elegantní snubní prsteny - kvalitní snubní prsteny značky RETOFY | Partneři
Nabízíme zajímavé snubní prsteny z různých materiálů. Kvalitní a originální zpracování snubních prstenů Reotfy.